Szanowni Państwo,

Z nieukrywaną radością oficjalnie ogłaszamy, że rozpoczęliśmy z przytupem prace nad I Maratonem na Orientację KIWON 2017. Zawody odbędą się w dniach 15-17 września 2017 w Rozdzielu (gmina Lipinki).
Areną maratonu są przepiękne tereny na pograniczu Beskidu Niskiego i Pogórza Karpackiego, które choć swą wysokością nie przekraczają 600 m n.p.m. to jednak swoim ukształtowaniem zmuszą uczestników maratonu do wysiłku.

Gwarantujemy że jest na czym zawiesić swój wzrok. Należy spodziewać się pięknych, wczesnojesiennych widoków w Beskidzie Niskim, trasa biegu (jeśli specjalnie nie będziecie omijać) zahaczy o łemkowskie cerkwie, cmentarze z I i II wojny światowej, najstarszą kopalnię ropy naftowej i punkty widokowe.
Maraton na Orientację KIWON adresowany jest zarówno do biegaczy z ambicjami sportowymi, jak i do piechurów chcących sprawdzić swoje możliwości wraz z mapą i kompasem na beskidzkich szlakach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Fundacji PZU. Dla najlepszych czekają nagrody i puchary. Każdy otrzyma medal, koszulkę okolicznościową i zasłużony posiłek po biegu.
Liczba miejsc ograniczona – należy się śpieszyć z zapisami !

Poniżej przedstawiamy listę podmiotów zaangażowanych w tworzenie Maratonu na orientację KIWON:

Organizatorzy:

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipińskiej „Jastrzębiec”

Wójt Gminy Lipinki – mgr inż. Czesław Rakoczy

Sponsor:

Fundacja PZU

Patronat honorowy:

Poseł na Sejm RP – Barbara Bartuś

Zapraszamy serdecznie