TP 50 KOBIETY

finalny wynik Imię Nazwisko Miejscowość data urodzenia nr startowy godz wbiegu godz startu czas pokonania zdobyte punkty poza limitem czasu
1 Anna Sejbuk Warszawa 28-07-1985 135 15:17 07:35 07:42 18  
2 Dagmara Stolarczyk Zakopane 1988 108 15:52 07:35 08:17 18  
3 Magdalena Karpiel Kraków 1991 69 17:40 07:35 10:05 18  
4 Anna Hoduń Kraków 1995 14 17:57 07:35 10:22 18  
5 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno 1976 107 18:31 07:35 10:56 18  
6 Katarzyna Stanek Bytom 1982 45 18:41 07:35 11:06 18  
7 Magdalena Machowska Pagorzyna 1976 61 18:58 07:35 11:23 18  
8 Barbara Szmyt Warszawa 1986 118 19:14 07:35 11:39 18  
9 Ania Witkowska Katowice 1979 4 19:47 07:35 12:12 16(odjete 2 pk) 00:12
10 Anna Samborska Lipinki 1974 44 19:51 07:35 12:16 15 (odjęte 2 pk) 00:16
11 Kinga Czarnobil Warszawa 1990 47 17:42 07:35 10:07 10  
12 Katarzyna Karpa Warszawa 1982 97 18:21 07:35 10:46 10  
NK Małgorzata Mękarska Kraków 02.12.1978 139 13:19 07:35 05:44    

TP 50 MĘŻCZYŹNI

finalny wynik Imię Nazwisko Miejscowość data urodzenia nr startowy godz wbiegu godz startu czas pokonania punkty poza limitem czasu
1 Wojciech Stolarczyk Zakopane 1989 109 14:03 07:35 06:28 18  
2 ex Mateusz Mioduszewski Warszawa 1976 40 14:57 07:35 07:22 18  
2 ex Maciek Ners Warszawa 1979 64 14:57 07:35 07:22 18  
4 Tomek Kobos Kraków 30.09.1988 141 15:04 07:35 07:29 18  
5ex Radosław Parda Józefów 1979 92 15:13 07:35 07:38 18  
5ex Paweł Gąsiorek Zabrze 1989 101 15:13 07:35 07:38 18  
7ex Grzegorz Malicki Kraków 1976 10 15:17 07:35 07:42 18  
7ex Tadeusz Podraza Tarnów 1980 104 15:17 07:35 07:42 18  
9 Tomasz Domin Kraków 1975 85 15:18 07:35 07:43 18  
10 Piotr Leja Zakopane 1970 83 15:32 07:35 07:57 18  
11 Łukasz Siejko Lublin 1981 66 15:58 07:35 08:23 18  
12 Norbert Kaltenberg Kraków 1986 23 16:47 07:35 09:12 18  
13 Grzegorz Ząbkiewicz Częstochowa 1983 65 16:57 07:35 09:22 18  
14ex Mariusz Bukowiec Laskowa 1985 7 17:10 07:35 09:35 18  
14ex Marcin Szopa Laskowa 1983 24 17:10 07:35 09:35 18  
16ex Przemek Zając Gliwice 1972 110 17:20 07:35 09:45 18  
16ex Piotr Banach Lublin 1970 134 17:20 07:35 09:45 18  
18 Michał Bzowski Kraków 1972 70 17:40 07:35 10:05 18  
19ex Jacek Litewka Wielka Wieś 1973 12 17:43 07:35 10:08 18  
19ex Jan Litewka Wielka Wieś 1999 13 17:43 07:35 10:08 18  
21ex Albert Apola Sękowa 1985 30 17:46 07:35 10:11 18  
21ex Andrzej Czeluśniak Klęczany 1979 39 17:46 07:35 10:11 18  
21ex Fabian Szarowicz Sękowa 1978 41 17:46 07:35 10:11 18  
21ex Michał Siwek Gorlice 1986 53 17:46 07:35 10:11 18  
21ex Damian Przyboś Gorlice 1984 58 17:46 07:35 10:11 18  
26 Oleksandr Darchuk Węgrzce 1978 105 17:57 07:35 10:22 18  
27 Piotr Janeczek Mogilany 1976 37 17:59 07:35 10:24 18  
28 Marek Kaliciński Warszawa 1977 71 18:31 07:35 10:56 18  
29 Mariusz Nowak Sieciechowice 1973 57 18:37 07:35 11:02 18  
30 Tomasz Tuleja Kraków 1987 138 18:38 07:35 11:03 18  
31 Michał Stanek Bytom 1982 81 18:41 07:35 11:06 18  
32ex Marek Majewski Warszawa 1979 46 18:51 07:35 11:16 18  
32ex Marcin Witkowski Warszawa 1969 55 18:51 07:35 11:16 18  
34ex Dariusz Rychlicki Wołkowyja 1966 8 18:58 07:35 11:23 18  
34ex Tomasz Paluchowski Głuchołazy 1961 31 18:58 07:35 11:23 18  
34ex Sebastian Machowski Pagorzyna 1974 60 18:58 07:35 11:23 18  
34ex Mateusz Olszewski Rzeszów 1987 62 18:58 07:35 11:23 18  
34ex Paweł Szpak Kielce 21.04.1955 124 18:58 07:35 11:23 18  
39 Dariusz Walczyna Warszawa 1973 119 19:14 07:35 11:39 18  
40 Tomasz Lewandowski Tarnów 1965 115 19:32 07:35 11:57 18  
41 Dariusz Czechowicz Zielonki 1971 11 19:35 07:35 12:00 18  
42 Jan Adamczyk Gorlice 1957 54 18:54 07:35 11:19 17  
43ex Jacek Wąsik Lublin 1959 38 19:51 07:35 12:16 15 (odjete 2 pk) 00:16
43ex Mariusz Motyka Radymno 1963 137 19:51 07:35 12:16 15 (odjete 2 pk) 00:16
45ex Dariusz Pasterczyk Jedlicze 1973 32 17:32 07:35 09:57 10  
45ex Szymon Kalinowski Tomaszów mazowiecki 1994 33 17:32 07:35 09:57 10  
47 Janusz Czarnobil Warszawa 1990 48 17:42 07:35 10:07 10  
48 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa 1978 98 18:21 07:35 10:46 10  
NK Dariusz Glanas Kraków 22.04.1968 140 13:19 07:35 05:44    

TP 20 KOBIETY

finalny wynik Imię Nazwisko Miejscowość nr startowy godz wbiegu godz startu czas pokonania punkty poza limitem czasu
1ex Agnieszka Kosińska Wójtowa 126 13:22 09:04 04:18 8  
1ex Joanna Kosińska Wójtowa 128 13:22 09:04 04:18 8  
3 Elżbieta Tomkiewicz Krosno 72 13:51 09:04 04:47 8  
4ex Katarzyna Kotlarczyk Kraków 93 14:48 09:04 05:44 8  
4ex Lidia Walerowska Kraków 94 14:48 09:04 05:44 8  
6ex Maria Pasterczyk Jedlicze 34 14:52 09:04 05:48 8  
6ex Brygida Bożek Jedlicze 35 14:52 09:04 05:48 8  
8ex Katarzyna Rysiewicz-Bochenek Nowy Sącz 15 14:55 09:04 05:51 8  
8ex Elżbieta Gurgul Grybów 17 14:55 09:04 05:51 8  
8ex Maria Adamik Grybów 18 14:55 09:04 05:51 8  
11 Monika Przybył Rzeszów 49 14:59 09:04 05:55 8  
12 Paulina Nowak Jaworzno 25 15:04 09:04 06:00 8  
13 Małgorzata Nazimek Nowy Sącz 79 14:51 09:04 05:47 7  
14 Lilianna Nazimek Nowy Sacz 88 14:58 09:04 05:54 7  
15 Marcelina Kokoszka Mielec 91 14:58 09:04 05:54 6  
16 Anna Podraza Tarnów 103 14:59 09:04 05:55 6  
17 Olimpia Mnich Warszawa 3 13:34 09:04 04:30 5  
18 Agnieszka Kandefer Krosno 76 14:50 09:04 05:46 4  
19 Magdalena Wroniszewska Szarbsko 28 15:28 09:04 06:24 3(odjete 3pk) 00:24
NK Marta  Nowakowska Mielec 136 16:20 09:04 07:16 8 01:16
NK Izabela Krajewska Lublin 114 15:38 09:04 06:34 6 00:34
NK Agnieszka Lelek 0 120 15:36 09:04 06:32 4 00:32
NK Magdalena Dyduch 0 121 15:36 09:04 06:32 4 00:32

TP 20 MĘŻCZYŹNI

finalny wynik Imię Nazwisko Miejscowość nr startowy godz wbiegu godz startu czas pokonania punkty poza limitem czasu
1 Wojciech Robak Bochnia 100 12:59 09:04 03:55 8  
2 Grzegorz Ginter Kraków 77 13:03 09:04 03:59 8  
3 Tomasz Płecha Kraków 78 13:06 09:04 04:02 8  
4 Jarosław Janusz Warszawa 1 13:08 09:04 04:04 8  
5 Tomasz Stój   130 13:17 09:04 04:13 8  
6 Jacek Kosiński Wójtowa 127 13:18 09:04 04:14 8  
7 Bartłomiej Kosiński Wójtowa 129 13:19 09:04 04:15 8  
8 Paweł Puścizna Gorlice 9 13:20 09:04 04:16 8  
9 Rafał Kornek Gorlice 51 13:21 09:04 04:17 8  
10 Konrad Duda Kraków 106 13:47 09:04 04:43 8  
11ex Zbigniew Kruk Gać 20 13:49 09:04 04:45 8  
11ex Andrzej Kusiak Nowa Sarzyna 102 13:49 09:04 04:45 8  
13 Bartłomiej Zieliński 0 125 13:50 09:04 04:46 8  
14 Tomasz Tomkiewicz Krosno 73 13:52 09:04 04:48 8  
15 Tomasz Mucha Kielce 86 14:10 09:04 05:06 8  
16ex Sebastian Zieliński Sanok 56 14:19 09:04 05:15 8  
16ex Ireneusz Kotlarczyk Kraków 95 14:19 09:04 05:15 8  
18 Gabriel Niemirowski Rzeszow 27 14:41 09:04 05:37 8  
19 Łukasz Ćwięczek Rybnik 131 14:47 09:04 05:43 8  
20 Piotr Grochowski Kraków 84 14:48 09:04 05:44 8  
21ex Krzysztof Mazur Tarnów 6 14:52 09:04 05:48 8  
21ex Artur Chmielowski Korczyna 68 14:52 09:04 05:48 8  
21ex Michał Kępa Krosno 74 14:52 09:04 05:48 8  
24 Paweł Przybył Rzeszów 50 14:54 09:04 05:50 8  
25ex Antoni Rysiewicz Grybów 16 14:55 09:04 05:51 8  
25ex Marek Oleksak Jagiełła 21 14:55 09:04 05:51 8  
25ex Wiesław Bać Racławówka 22 14:55 09:04 05:51 8  
28 Marcin Bębenek Jaworzno 26 15:04 09:04 06:00 8  
29 Rysiek Pręcikowski Wieliczka 36 13:19 09:04 04:15 7  
30 Kamil Niemczak Warszawa 2 14:00 09:04 04:56 7  
31 Rafał Zuba Nowy Sącz 80 14:51 09:04 05:47 7  
32 Przemysław Młodecki Krosno 99 14:56 09:04 05:52 7  
33 Mariusz Nazimek Nowy Sacz 89 14:58 09:04 05:54 7  
34 Witek Warcholik Ropica Polska 63 15:04 09:04 06:00 7  
35 Tomasz Kokoszka Mielec 90 14:58 09:04 05:54 6  
36 Robert Dubowski Białystok 133 15:00 09:04 05:56 6  
37 Szczepan Świerz Libusza 82 14:30 09:04 05:26 5  
38 Benedykt Walerowski Kraków 96 14:51 09:04 05:47 5  
39 Tomasz Kusz Gorajowice 29 15:26 09:04 06:22 5 (odjete 3 pk) 00:22
40 Krystian Kandefer Krosno 75 14:50 09:04 05:46 4  
NK Robert Miernik Rzeszów 5 16:17 09:04 07:13 6  
NK Łukasz Techmański Rzeszów 19 16:17 09:04 07:13 6  
NK Adam Szwajcowski Wójtowa 87 16:53 09:04 07:49 8  
NK Bartosz Kawa Gorlice 111 16:53 09:04 07:49 8  
NK Szymon Mianowski Gorlice 112 16:53 09:04 07:49 8  
NK Jan Bałabuch Lublin 113 15:38 09:04 06:34 6 00:34
NK Robert Wist Wyszogród 132 12:47 09:04 03:43 3  
NK Bartosz Świątkowski Lipinki 43   09:04   brak info